Usługi

Świadczone usługi

"Med-Dream" oferuje zabiegi kosmetologiczne, które głównie mają za zadanie podnieść atrakcyjność, a co najważniejsze poprawić wygląd i kondycje skóry. W tym celu wykorzystywane są technologie oraz zabiegi takie jak: Dermapen 4, specjalistyczne preparaty medyczne powodujące eksfoliacje naskórka, mezoterapia igłowa, stymulatory tkankowe oraz technologia HIFU.

Dermapen 4

Dermapen to urządzenie medyczne, które pozwala wykonywać zabiegi odmładzające i lecznicze na twarzy, dłoniach, brzuchu, szyi, dekolcie, udach, pośladkach.

Mezoterapia igłowa

Technika niewielkich mikronakłuć. Wykorzystuje powstały uraz jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej.

Peelingi medyczne

Zabiegi kwasami odnawiają naskórek i skórę, a także likwidują drobne zmarszczki, przebarwienia, blizny, zaskórniki, wypryski, widoczne pory i niedoskonałości.

Peelingi Biostymulujące

Peelingi biostymulujące znacząco wspomagają proces odnowy i odbudowy komórek.

Technologia HIFU

HIFU to technologia nieinwazyjna, która nie wymaga ani specjalnego przygotowania ze strony pacjenta, ani konieczności rekonwalescencji po zabiegu.

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to preparaty wykorzystywane w kosmetologii przeciwstarzeniowej, stosowane do odbudowy i regeneracji struktur skóry.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza to obecnie najnowocześniejszą metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.