O mnie

  • +48 505 155 448
  • dominika.daniluk@onet.pl

Med-Dream
mgr Dominika Daniluk

Kosmetolog, właściciel Med-Dream

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie w 2017 roku obroniła licencjat dot. Zabiegów fotoodmładzania z użyciem laserów. W 2019 roku ukończyła studia magisterskie również na kierunku kosmetologia przedstawiając swoją pracę dyplomową dot. Badania zawartości pierwiastków toksycznych w kosmetykach do pielęgnacji noworodków.

Specjalizuje się przede wszystkim w zabiegach anti-aging oraz wykorzystywaniu zaawansowanych metod, technologii i urządzeń medycznych w niwelowaniu objawów starzenia skóry oraz eksfoliacji chemicznej przy użyciu peelingów medycznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Od zawsze wiedziała, że kosmetologia jest jej pasją i właśnie z nią wiąże swoją przyszłość oraz życie zawodowe. Jest to osoba, która lubi dbać o własny wizerunek, ale również chce przyczynić się do poprawy wyglądu innych osób, aby te czuły się pewnie i dobrze. Prywatnie lubi podróżować, śledzić wszystkie kosmetyczne jak i modowe nowości.


Współpracuje z Centrum Medycznym DANI-MED

Edukacja

2014 - 2017

Uniwersytet medyczny w Białymstoku

licencjat kosmetologia
2016

Praktyki w Klinice La Perla hotel Hilton

Warszawa
2017 - 2019

Uniwersytet medyczny w Białymstoku

magisterium kosmetologia
od 2019

Kariera

współpracuję z prestiżowymi warszawskimi klinikami kosmetologii i medycyny estetycznej